Логін:
Пароль:
Забув свій пароль…
Реєстрація
Вхід Реєстрація
Хмельницкий


ВІКОННІ СИСТЕМИ ЄМ ПП

Адреса: м. Хмельницький вул.ГАРНІЗОННА 26а
Дата створення: 1 серпень 2003
Телефон: 646017
Розклад роботи: 8.00-18.00 обід 13.00-14.00 СУБОТА 8.00-13.00 вих НЕДІЛЯ
Сайт: www.wsem.com.ua
Еmail: office@wsem.com.ua
Напрямки діяльності
   - Будівництво / Вікна, двері,балкони

Про компанію

Компанія Віконні системи "ЄМ" - є провідним виробником металопластикових вікон на Хмельниччині вже 5 років. Розпочинала свою діяльність як продавець металопластикових конструкцій, і вже за декілька років з невеличкого підприємства ми виросли в потужне, гарно оснащене виробництво. 
В 2006 році було придбано власний цех площею 1085 м?. Завдяки постійному вдосконаленню та оптимізації виробництва ми мали можливість постійно покращувати якість нашої продукції, а також скорочувати терміни виконання замовлень. Крім того, керівництво компанії вдало обрало стратегічних партнерів матеріалів для виробництва вікон. Розуміючи, що майбутнє лише за якісними товарами, було прийнято рішення про роботу з профільними системами Trocal та фурнітурою від лідера в цьому сегменті ринку – MACO.
Наполеглива праця дала свої результати. В тому ж 2006 році «Віконні системи ЄМ» стали переможцем акції «Народний бренд 2006» у номінації «Кращий продавець вікон в Хмельницькому».
Народне визнання надихнуло нас на посилення роботи в напрямку покращення якості, та вдосконалення нашого виробництва. Ми за власної ініціативи пройшли ряд державних перевірок та експертиз. В 2007 році було успішно пройдено експертизу щодо спроможності нашого виробництва виконувати роботи та відповідності обладнання підвищеної небезпеки. Також Головним управлінням праці та соціального захисту була проведена атестація робочих місць та умов праці. В тому ж 2007 році ми отримали дозвіл від Держгірпромнагляду на початок проведення робіт підвищеної небезпеки. 
Сьогодні «Віконні системи ЄМ» - впевнений лідер на ринку. Щоденно колектив компанії напружено працює над новими напрямками та проектами. Навіть світова економічна криза не зменшила темпів нашого розвитку. Навіть навпаки. Нові вимоги ринку стимулювали нас до пошуку здешевлення продукції та покращання сервісу.
«Віконні системи ЄМ» - сучасне, технологічно розвинуте підприємство, готове виконати замовлення будь-якої складності, бездоганно та, в стислі терміни.
Завжди раді вітати Вас!

Раз купив - і економиш, економиш, економиш....

Раз купив - і економиш, економиш, економиш....  Економ акція від компанії віконні системи ЄМ. Купуйте вікна з енергозберігаючим склом і економте постійно. Мабуть найвигідніша пропозиція. Економія впродовж років.

Наші послуги

Будівництво / Вікна, двері,балкони

Експлуатація та догляд

Для того, щоб вікна служили Вам довго, потрібно дотримуватись певних нескладних умов догляду. Коротко ці умови викладено у вигляді окремих пунктів.

Миття та догляд за вікнами
У Вашому вікні потрібно мити не лише скло, але й раму, цим Ви значно продовжите термін його експлуатації. Для миття використовуйте звичайні миючі засоби, які не містять розчинників чи абразивних частинок. Краще за все використовувати звичайні миючі засоби.

Провітрювання
Наші вікна надзвичайно герметичні, для запобігання «запотіванню» ( випадання конденсату) на склопакеті, необхідно регулярно провітрювати приміщення, 2-3 рази на день, по 10-15 хвилин протягом дня.

Ущільнювачі
Для того щоб ущільнювачі на Ваших вікнах та дверях довгий час не пропускали протяги та воду – протирайте їх мильним розчином, а потім витирайте насухо. Догляд можна здійснювати спеціальними засобами. Дізнайтеся про них у Вашого дистриб’ютора.

Віконна ручка
Якщо віконна ручка розхиталась, потрібно підняти декоративну планку, яка знаходиться під нею на створці вікна, повернути її з вертикального в горизонтальне положення і затягнути гвинти, що знаходяться під декоративною планкою

Водовідвід
У кожному вікні передбачені водовідводи, спеціальні конали для виведення вологи, яка накопичується у вікні. Час від часу їх потрібно очищувати від бруду. Ви зможете знайти ці канали – прорізи, якщо відкриєте створу вікна і поглянете на нижню частину рами.

Фурнітура
Ваші вікна обладнані якісною фурнітурою. Вся фурнітура та її комплектуючі - є деталями які зношуються і потребують догляду. Змащуйте їх 2 рази на рік спеціальним без кислотним маслом, так, щоб елементи фурнітури легко рухались

Догляд за фурнітурою MACO

Для того, щоб на належному рівні зберегти функціональність та надійність поворотно-відкидної фурнітури Вашого вікна та стулки, необхідно, як мінімум, щорічно проводити роботи по догляду за вікном.
Елементи фурнітури, від яких залежить функціональна безпека вікна, необхідно регулярно перевіряти на прилягання на рівномірних ділянках стулки.
Всі рухомі елементи та закриваючі вузли поворотно-відкидної фурнітури необхідно змащувати.

Для догляду за вікном необхідно використовувати лише ті засоби, які не викликають пошкодження (видалення) захисного шару на фурнітурі.
Запірні планки та регулювальні цапфи потрібно змащувати солідолом чи вазеліном.
В місцях направляючих пазів потрібно капнути декілька капель мастила на ригелі, що розташовані всередині.

Продукція

Оголошення Статистика Інше
Переглянути всі оголошення
Додати оголошення
Top 50
Рубрікатор
Курси валют
Бізнес карта