Логін:
Пароль:
Забув свій пароль…
Реєстрація
Вхід Реєстрація
Хмельницкий


ЩЕДРИЙ КРАЙ служба доставки бутильованої води

Адреса: м. Хмельницький вул.КУПРІНА 54а
Телефон: 777080, 067 310 29 09, 050 431 80 00
Розклад роботи: 8.00-20.00, вихідний НЕДІЛЯ
Сайт: http://voda-km.com.ua/
Еmail: Scedruy.kray@gmail.com
Напрямки діяльності
   - Послуги / Доставка води
   - Обладнання / Обладнання для води
   - Продукти харчування / Безалкогольні напої, вода

Про компанію


Компанія «Доставка бутильованої води «Щедрий край»  була створена в 2011році в м. Хмельницькому. Ми пропонуємо нашим клієнтам тільки якісну продукцію українських  виробників природної артезіанської води. Компанія «Доставка бутильованої води «Щедрий край»  - це компанія, яка динамічно і впевнено розвивається, політика якої полягає в індивідуальному підході до кожного клієнта.

Зараз, коли якість води постійно погіршується, і споживачі більш серйозно ставляться до якості питної води, яку вони вживають, набуває популярності послуга по доставці води в будинки та офіси. Свіжий смак води наповнює організм людини енергією,ліквідує виснаженість. Природна вода потрібна для щоденного вживання. Вона потрібна людям , які ведуть активний спосіб життя, займаються спортом і піклуються про своє здоров’я та зовнішність. Природну воду вживають як питну, так і для приготування їжі, кави та чаю.

Займаючись реалізацією  природної  артезіанської води різних т.м. ємкістю 18,9л, пропонуємо  скористатися безцінними дарами природи, зарядитися її енергетикою та оцінити смак і чистоту артезіанської води нашого краю.  В продажу є обладнання : помпи т.м. Quick, Blue Rain, кулера та диспенсери різних видів (під замовлення). Можливість придбання в розстрочку.
Наша доставка води додому та в офіс - безкоштовна, здійснюється у зручний для клієнта час, за розробленим графіком. Ми гарантуємо високоякісний сервіс, гнучкі умови співпраці, знижки, оперативне реагування на потреби і Ваші побажання. 
Пропонуємо  воду таких торгових марок:
  • "Імвар" 
  • "Білогірська" 
  • "Арктика кристал" 
  • "Йодіс Арктика кристал" 
  • "Маломидська" 
  • "Троїцька"

Наші послуги

Послуги / Доставка води
Обладнання / Обладнання для води
Продукти харчування / Безалкогольні напої, вода
Оголошення Статистика Інше
Переглянути всі оголошення
Додати оголошення
Top 50
Рубрікатор
Курси валют
Бізнес карта