Логін:
Пароль:
Забув свій пароль…
Реєстрація
Вхід Реєстрація
Хмельницкий


АМЕЛІЯ флористичний салон і оптовий склад ДОСТАВКА КВІТІВ

Адреса: м. Хмельницький вул.СОБОРНА 6
Телефон: 097 900 76 82, 096 975 83 40
Розклад роботи: 8.00-20.00 без перерви, без вихідних
Сайт: amelia-flowers.com
Еmail: info@amelia-flowers.com
Напрямки діяльності
   - Послуги / Доставка квітів
   - Товари / Квіти,вазони

Наші відділення

АМЕЛІЯ флористичний салон
м. Хмельницький Старокостянтинівське шосе 5

Про компанію

Склад - магазин квітів Амелія є лідером з продажу і доставки зрізаних квітів в Хмельницькому. Вже 25 років ми на квітковому ринку України. У великому асортименті у нас свіжі і красиві квіти. Хмельницький і не тільки завжди може розраховувати на нас. А приводів для покупки квітів знайдеться чимало. До того ж у нашої компанії якість сервісу з продажу квітів поставлено на високий рівень. Амелія надає знижки постійним клієнтам і тим , хто купує квіти оптом , що є вигідним і зручним для жителів області.

 

У фірмових магазинах можна купити свіжі квіти , кімнатні рослини , а також замовити їх доставку дорогій вам людині в будь-яку точку світу. Крім того , отримати грамотну консультацію флористів , які здатні перетворити красиві квіти у вишуканий букет.

 

Квіти , які не можуть рости в наших кліматичних умовах ми закуповуємо у відомих світових виробників. До послуг наших клієнтів екзотичні квіти з Еквадору , Ізраїлю , Італії , Колумбії , Туреччини та інших країн , тому купувати квіти оптом у нас вигідно.

Якісні і свіжі квіти можна купити в наших магазинах. Свіжі квіти на будь-який смак вам доставлять за вказаною адресою швидко і вчасно. Той , хто отримає букет , буде довго милуватися його нев'янучою красою.Наші послуги

Послуги / Доставка квітів
Товари / Квіти,вазони
Оголошення Статистика Інше
Переглянути всі оголошення
Додати оголошення
Top 50
Рубрікатор
Курси валют
Бізнес карта