Логін:
Пароль:
Забув свій пароль…
Реєстрація
Вхід Реєстрація
Хмельницкий


НОВИЙ ЗІР медичний центр

Адреса: м. Хмельницький вул.ЧОРНОВОЛА 108
Телефон: 700106, 067 402 18 73
Розклад роботи: 9.00-18.00 б/о вих НЕДІЛЯ
Сайт: http://www.zir.com.ua/filialy/khmelnitsky
Еmail: km-administrator@zir.org.ua
Напрямки діяльності
   - Медицина і здоров'я / Приватна медична практика
   - Медицина і здоров'я / Оптика
   - Медицина і здоров'я / Офтальмологічні клініки

Про компанію

«Новий зір» - завжди якісна та кваліфікована офтальмологічна допомога для дітей і дорослих. Сьогодні наші медичні центри працюють в Києві, Харкові, Дніпрі, Кривому Розі, Хмельницькому, Черкасах, Сумах. Всі вони готові надати широкий спектр послуг з діагностики та відновлення зору (в тому числі: лазерна корекція, видалення катаракти, апаратне лікування). У всіх центрах працюють салони оптики.

Наша місія - допомагати людям бачити краще. Ми дбаємо про те, щоб якісна офтальмологія була доступна якомога більшому колу людей в Україні. Всі центри організовані за єдиним стандартом, який передбачає виконання маніпуляцій згідно з європейськими протоколами.

У медичних центрах консультують і проводять операції висококваліфіковані фахівці, лікарі вищої категорії, кандидати медичних наук. Їх досвід і знання дозволяють домогтися максимально можливих результатів навіть в складних випадках. З моменту заснування в 2004 році, в мережі «Новий зір» виконані тисячі успішних операцій по відновленню зору.

У медцентрах «Новий зір» по всій Україні проводиться лікування:

  • Порушень рефракції (короткозорість, далекозорість, астигматизм).
  • Катаракти.
  • Глаукоми.
  • Захворювань сітківки.
  • Косоокості.
  • Амбліопії.

Сучасне технічне оснащення медичних центрів «Новий зір», в основі якого - обладнання від провідних світових виробників Європи, США і Японії, дозволяє домогтися високих результатів лікування.

У центрі «Новий зір» встановлено фемтосекундний лазер для хірургії катаракти і реалізований проект «Операційна майбутнього». Це сучасні лазерні технології, які дозволяють проводити операції без ножових розрізів. Тим самим забезпечуючи високу точність і безпеку лікування.

З 2015 року «Новий зір» є референтним центром американської компанії Alcon - одного зі світових лідерів у виробництві товарів і техніки для офтальмології. Статус офіційного представника дає право нашому центру навчати українських лікарів технікам хірургії, а також знайомити їх з останніми досягненнями світової офтальмології.

З чого почати вирішення проблем із зором? Першим і дуже важливим етапом є всебічне обстеження зорової системи. Наш досвідчений лікар, на підставі комп'ютерних даних, поставить точний діагноз і призначить ефективне лікування. Схема лікування розробляється індивідуально для кожного пацієнта.

Наші послуги

Медицина і здоров'я / Приватна медична практика
Медицина і здоров'я / Оптика
Медицина і здоров'я / Офтальмологічні клініки

Про нас

Оголошення Статистика Інше
Переглянути всі оголошення
Додати оголошення
Top 50
Рубрікатор
Курси валют
Бізнес карта