Логін:
Пароль:
Забув свій пароль…
Реєстрація
Вхід Реєстрація
Хмельницкий


ВЕСНЯНКА ТОВ

Адреса: м. Хмельницький вул.ШЕВЧЕНКА 55 (м-н Веснянка)
Телефон: 700510, т/ф 794190, 701222, 706510(бухг)
Розклад роботи: 8.00-18.30 б/о СУБОТА 8.30-14.00 вих НЕДІЛЯ
Сайт: vesnyanka.com.ua
Еmail: vesnyanka@mitel-ua.com
Напрямки діяльності
   - Будівництво / Вікна, двері,балкони
   - Будівництво / Жалюзі, ролети
   - Будівництво / Металоконструкції
   - Будівництво / Гаражні ворота
   - Будівництво / Ролети захисні

Про компанію


ТОВ «Веснянка» виробляє та проводить монтаж всього спектру світлопрозорих огороджуючих конструкцій та супутньої продукції — вікна та двері з полівінілхлориду, алюмінієві двері та вікна із термовставкою та без неї, алюмінієві розсувні системи, алюмінієві стоєчно-ригельні фасади, алюмінієві-композитні вентильовані фасади, алюмінієві захисні ролети, металеві секційні ворота, антимоскітні сітки та металеві відливи. Також співпрацюємо з ведучими виробниками дерев'яних вікон та дверей з євробрусу, деревяних міжкімнатних дверей, металевих протиударних вхідних дверей, вертикальних та горизонтальних жалюзі.

Підприємство створено 14 років тому, із них 9 на віконному ринку, 7 з власним виробництвом. На сьогоднішній день на підприємстві працює 150 працівників, організовано 15 преставництв, сформовано 11-ь монтажних бригад. Автопарк 25 автомобілів, виробництво площею 2500 м2 і 60-ю одиницями устаткування.

Центральний офіс знаходиться в м.Хмельницькому, виробництво в с.Гвардійське , Хмельницького району, наші представництва знаходяться в Хмельницькій, Вінницькій та Тернопільській областях, розвинута дилерська мережа покриває всю західну Україну.

Бажаєте стати нашим клієнтом, Ви хочете замінити вікна в квартирі чи будуєте власний котедж, Ви забудовник чи дилер? Ми раді Вас бачити в любому нашому офісі. Ми продаємо реальні вікна, ми не торгуємо повітрям, не пропонуємо непотрібні навороти чи якись супер-профіль. В нашому ассортименті конструкціїї будь якої конфігурації та складності, ми можемо майже все. І все це по реальній ціні

Лише у нас Ви знайдете дійсно вигідну пропозицію, яка зможе задовольнити будь-які ваші потреби.

Наші послуги

Будівництво / Вікна, двері,балкони
Будівництво / Жалюзі, ролети
Будівництво / Металоконструкції
Будівництво / Гаражні ворота
Будівництво / Ролети захисні
Оголошення Статистика Інше
Переглянути всі оголошення
Додати оголошення
Top 50
Рубрікатор
Курси валют
Бізнес карта