Логін:
Пароль:
Забув свій пароль…
Реєстрація
Вхід Реєстрація
Хмельницкий


ГАВРИЛЕНКО ТА ПАРТНЕРИ адвокатське об'єднання

Адреса: м. Хмельницький вул.ШЕВЧЕНКА 49
Телефон: 75-20-09, 067 382 34 99
Розклад роботи: 9.00-18.00
Еmail: rgpravo@gmail.com
Напрямки діяльності
   - Бізнес послуги / Юридичні послуги
   - Бізнес послуги / Адвокатські послуги

Про компанію


Юридична фірма «Гавриленко та партнери» спеціалізована юридична фірма за напрямками діяльності «ЗАХИСТ БІЗНЕСУ».

До послуг фірми віднесено:

КОРПОРАТИВНЕ ПРАВО: рекомендації та розроблення документів у сфері корпоративних відносин, створення документів, Статутів, Положень, Установчих договорів. Вирішення спорів у конфліктах учасників товариств чи акціонерів. Організація та проведення зборів. Внесення змін до установчих документів. Збільшення та зменшення статутного капіталу. Визначення розміру частки учасника. Рекомендації по ефективності укладення договорів та контроль за їхнім виконанням.

ГОСПОДАРСЬКЕ ПРАВО: участь у судах з представництва інтересів підприємств. Складання договорів, організація міроприємств по стягненні заборгованості. Припинення, розірвання, внесення змін до договорів. Заміна кредитора, боржника, способу виконання, звільнення від обов'язків. Договора купівлі-продажу, поставки, оренди,комісії, посередництва, поруки, застави, гарантії, при тримання, тощо.

АКЦІОНЕРНЕ ПРАВО: розробка положень акціонерного товариства, визначення вартості акцій, анулювання акцій, угоди з купівлі-продажу акцій, супровід при лістингу (реєстрація на фондових біржах), спори акціонерів, положення посадових осіб та інструкції, контроль за конфіденційною інформацією, угоди акціонерів, робота корпоративного секретаря.

КРИМІНАЛЬНЕ ПРАВО: захист посадових осіб від звинувачень, захист від незаконних дій контролюючих та правоохоронних органів.

АДМІНІСТРАТИВНЕ ПРАВО: оскарження рішень органів влади. Підготовка клопотань, отримання дозволів, ліцензій, патентів, тощо.

Юридична фірма «Гавриленко та партнери» створена у 2001 році. Спеціалізація фірми – ЗАХИСТ БІЗНЕСУ: від створення до досягнення найвищої ціллі.


Наші послуги

Бізнес послуги / Юридичні послуги
Бізнес послуги / Адвокатські послуги
Оголошення Статистика Інше
Переглянути всі оголошення
Додати оголошення
Top 50
Рубрікатор
Курси валют
Бізнес карта