Логін:
Пароль:
Забув свій пароль…
Реєстрація
Вхід Реєстрація
Хмельницкий


РИКУН ПРОДУКТ (ПП РИКУН Анатолій Панасович)

Адреса: м. Хмельницький вул.КУРЧАТОВА 118/9
Телефон: 784383, 784382, 784380, 784381
Розклад роботи: 6.00-18.00 вих НЕДІЛЯ
Сайт: http://rykun.com.ua/
Еmail: rykyn.pp@gmail.com
Напрямки діяльності
   - Продукти харчування / М'ясопродукти
   - Продукти харчування / Напівфабрикати
   - Виробництво / М ясна продукція

Про компанію


ПП «Рикун»- сімейне підприємство, засноване в 1999 році.


Приватне підприємство ПП «Рикун» знаходиться в м.Хмельницькому, за період роботи маленький ковбасний цех виріс у велике м’ясопереробне підприємство, що випускає продукцію високої якості. Підприємство зарекомендувало себе як стабільний та надійний вітчизняний виробник. Гарант нашого успіху, це щоденне піклування про якість, свіжість та широкий асортимент нашої продукції.
Цехи європейського стандарту обладнані новітнім технологічним обладнанням. Все обладнання сертифіковане та відповідає сучасним вимогам.
Середньомісячна кількість видів готової продукції, що виробляється на підприємстві, складає близько 100 видів ковбасних виробів та копченостей, в 2012 р. введено в експлуатацію відділення по виготовленню сирокопченого асортименту, які здатні задовольнити смаки найвибагливішого покупця. Вся продукція проходить необхідний державний і виробничий контроль по показникам безпеки згідно нормативної документації. Велика увага приділяється підтримці високого рівня гігієни на виробництві. Підприємство працює на високоякісній сировині На підприємстві дотримуються усіх умов зберігання готової продукції, а саме –побудовано нові площі експедиції та складу готової продукції з новітнім холодильним та пакувальним обладнанням. 
Наша продукція реалізуються через найбільші торгові мережі супермаркетів та роздрібні мережі Хмельницької та інших областях. На полицях магазинів Ви легко розпізнаєте по апетитності, смаку та фірмовому логотипу наші ковбасні вироби.
ПП «Рикун»- це традиції та якість витримані часом !
Наші послуги

Продукти харчування / М'ясопродукти
Продукти харчування / Напівфабрикати
Виробництво / М ясна продукція
Оголошення Статистика Інше
Переглянути всі оголошення
Додати оголошення
Top 50
Рубрікатор
Курси валют
Бізнес карта