Логін:
Пароль:
Забув свій пароль…
Реєстрація
Вхід Реєстрація
Хмельницкий


ОЛА мовна школа

Адреса: м. Хмельницький вул.пров.ПЕКАРСЬКИЙ 6 (поворот в двір біля зупинки навпроти старого ЗАГСу, район кінотеатру Планета)
Телефон: 707876, 096 970 78 76 (адміністратор), 068 360 01 08 (методист з англійської мови)
Розклад роботи: 9.00-20.00 без перерви, без вихідних, СУБОТА 13.00-18.00, НЕДІЛЯ за домовленістю
Сайт: www.ola.com.ua
Еmail: info@ola.com.ua, info.ola.com.ua@gmail.com
Напрямки діяльності
   - Освіта / Курси іноземних мов
   - Освіта / Бібліотеки
   - Бізнес послуги / Послуги перекладу

Про компанію

МОВИ:  англійська, іспанська, польська, німецька, французька, китайська, японська,  турецька, арабська, латина, іврит а також російська та українська для іноземців.

Навчання за кордоном: мовні курси та програми міжнародного обміну у США, Великобританії, Канаді, Мальті, Іспанії та інших країнах.

Послуги з перекладу та нотаріальне завірення документів, підготовка документів для отримання віз.

Ола клуб: Усі наші студенти мають змогу безкоштовно відвідувати клуб ОЛА, де відбувається перегляд фільмів та читання книжок мовою оригіналів, проходять дискусії та обговорюються різноманітні теми з носіями мови.

Навчання за кордоном:  Мовна школа ОЛА пропонує курси вивчення іноземної мови за кордоном, тривалістю від двох тижнів до 1 року, різного рівня інтенсивності для дітей та дорослих за доступними цінами. Можливість подорожувати індивідуально та в групі у супроводі викладача. Безкоштовне оформлення документів для отримання візи для всіх студентів Мовної школи ОЛА. Інформаційна підтримка впродовж усього перебування за кордоном.

У нас також  діють програми обміну та стажувань у Канаді та США: Work and Travel USA, Study and work Canada, Study and internship Canada, College Diploma Experience. Програми дають можливість не лише вдосконалити мову, але й стажуватись, заробляти та здобувати цінний життєвий та робочий досвід.


Акція!!!

Найкращий студент мовної школи ОЛА

Кожен учень, який ходитиме на курси ангійської мови протягом двох років і почав навчання до 1 листопада, матиме можливість пройти тест на знання мови та виграти приз : або безкоштовно отримати один місяць мовних курсів за кордоном або один рік безкоштовного навчання в мовній школі "Ола".
Наші послуги

Освіта / Курси іноземних мов

Вивчення іспанської, англійської, німецької, китайської, японської, польської мови, а також російської та української для іноземців.

Вивчення іноземних мов проходить в групах та індивідуально по 1 год.20 хв. двічі на тиждень за новими методиками із використанням сучасної відео та аудіо апаратури. Молоді, енергійні та креативні працівники - майстри своєї страви, більшість з яких щороку проходить стажування та навчання за кордоном, щоб підтримувати та вдосконалювати свій рівень.

Освіта / Бібліотеки

Бібліотека книг та фільмів на англійській та іспанській мовах.

Бізнес послуги / Послуги перекладу

Переклад документів (нотаріально завірений та апостіль) , художній переклад книг, статей, т.д.
Переклад мовами: Китайська, японська, англійська, іспанська, німецька, з та на української, російську. 

Halloween 2011

День Європи в Україні

Навчання за кордоном

Оголошення Статистика Інше
Переглянути всі оголошення
Додати оголошення
Top 50
Рубрікатор
Курси валют
Бізнес карта