Логін:
Пароль:
Забув свій пароль…
Реєстрація
Вхід Реєстрація
Хмельницкий


TОВ ЮНІБУД ДЕКОР (офіційний дистриб’ютор білоруської компанії СП Юнібудколор ТОВ в Україні)

Адреса: м. Хмельницький вул.ШЕВЧЕНКА 52
Телефон: 616064, 067 380 93 24, 067 675 37 54
Розклад роботи: 9.00-18.00 СУБОТА 10.00-16.00 НЕДІЛЯ вихідний
Еmail: unibudcolor@ukr.net
Напрямки діяльності
   - Будівництво / Будівельні матеріали
   - Будівництво / Дизайн та оздоблювальні роботи
   - Будівництво / Оздоблювальні матеріали
   - Будівництво / Ремонтно-будівельні роботи
   - Послуги / Монтажні роботи

Про компанію

СП «Юнібудколор» ТОВ – лідер у виробництві інноваційних лакофарбових матеріалів у р. Білорусь. Вже протягом десяти років продукція заводу дозволяє успішно вирішувати питання які пов’язані із захистом та декоративним оздобленням стін, стель, фасадів громадських та житлових приміщень (квартир, котеджів, готельно-ресторанних комплексів, холів громадських приміщень і т.ін.).

Всі матеріали акрилові, виробленні на водній основі та екологічно чисті, що підтверджено різними сертифікатами (як сертифікатами р. Білорусь, так і сертифікатами України).

Ми можемо Вам запропонувати широкий вибір продукції:

Декоративні штукатурки  

Декоративні фарби

Фрески

Ґрунтовки


Декоративні штукатурки представляють собою готові полімерні матеріали на водній основі. Вони відрізняються один від одного величиною зерен наповнення. Після нанесення утворюють на стіні рельєфні покриття, зовнішній вигляд якого залежить від виду матеріалу, інструменту і способу нанесення.

Структурні штукатурки дуже гнучкі і пластичні, після нанесення на поверхню не утворюють тріщин, з їх допомогою можна отримати не тільки прості варіанти готових поверхностей, але і імітувати поверхню рваного каменю, мармуру, цегляної кладки, жатих тканин, під старину, венеціанка, антіко, виконувати декоративні панно і об’ємні малюнки.


Переваги серед інших матеріалів це: матеріал акриловий на водній основі, можливість нанесення різними способами, може не потребувати ретельної підготовки поверхні, пластичність, практичність і довговічність, зносостійкість, легка реставрація, індивідуальний дизайн, ціна.

Ми також виготовляємо фрески та картини на основі декоративної штукатурки. Сюжетна лінія яких нараховує більше ніж 3000 варіантів. Можливо виготовляти фрески з використанням зображень замовника. Кількість фактур на яких виконуються фрески досягає 8 варіантів.


Формуємо дилерську мережу!


Наші послуги

Будівництво / Будівельні матеріали
Будівництво / Дизайн та оздоблювальні роботи
Будівництво / Оздоблювальні матеріали
Будівництво / Ремонтно-будівельні роботи
Послуги / Монтажні роботи

Наші роботи

Оголошення Статистика Інше
Переглянути всі оголошення
Додати оголошення
Top 50
Рубрікатор
Курси валют
Бізнес карта