Логін:
Пароль:
Забув свій пароль…
Реєстрація
Вхід Реєстрація
Хмельницкий


Я ЛЮБЛЮ МОНТЕССОРІ приватний дошкільний навчальний заклад

Адреса: м. Хмельницький вул.КРАСОВСЬКОГО 37/1
Телефон: 067 602 72 90, 063 381 38 22
Еmail: ilovemontessori.km@gmail.com
Напрямки діяльності
   - Освіта / Курси іноземних мов
   - Освіта / Центри розвитку дитини
   - Освіта / Дошкільна та початкова освіта

Про компанію

Приватний дошкільний навчальний заклад

                                   «Я люблю Монтессорі»

Якщо Ви шукаєте педагогічну  систему , спрямовану  на виявлення і  розвиток здібностей  Вашої дитини , то, ймовірно, зустрінете безліч , які несуть в собі ці функції , та нагороджена Нобелівською премією лише  одна из них – педагогіка Монтессорі.

Метод Монтессорі використовується вже понад сто років в усіх країнах світу і популярність його продовжує зростати. Педагогіка Монтессорі підкреслює і розвиває потенційні здібності дитини, використовуючи спеціально розроблені навчальні матеріали та ретельно підготовлене середовище, приділяючи велику увагу незалежності дитини та її індивідуальним потребам.

                           Приватний дошкільний заклад «Я люблю Монтессорі» :

  • це місце де кожна дитина легко і невимушено отримає не лише знання , необхідні для школи , але й найбільш важливі для сучасного життя навички самостійності , вміння концентруватися , приймати рішення , робити вибір і нести за нього відповідальність , вміння спілкуватись і цивілізовано вирішувати конфлікти;

  • це можливість перебування у садочку повного дня діткам віком від 1,5 до 7 років ;

  • це меблі та матеріали, виготовлені тільки з натуральної сировини, це смачна та корисна домашня їжа та здоровий сон ;

  • це завжди індивідуальний підхід до навчання, якісна підготовка, цікава програма навчання, яка обов'язково сподобається кожній дитині;

Наші програми:

                                         Тоддлер - клас  (1,5 - 3 ,5 р.)

Клас для найменших. В такому класі дитина  розширює  свої кордони в пізнанні світу  , активно розвиває мовлення , мислення , сенсорне сприйняття , вчиться взаємодіяти з  іншими дітьми та дорослими , оволодіває першими навичками самообслуговування , знайомиться з правилами роботи та поведінки. Працюючи з предметами різними за величиною, розвивається координація, сенсорне сприйняття та дрібна моторика. Завдяки навчанню планувати і систематизувати свою роботу , розвиваються організаційні здібності дитини. Марія Монтессорі дійшла висновку, що основи особистості закладаються до трьох років. У нашому тоддлер - класі для цього створені відповідні умови.

                                         Дошкільна програма ( 4 - 6 р.)


Робота в класі організована таким чином, щоб діти могли повною мірою проявити самостійність і ініціативність , властиву даному віку. Спілкуючись з дітьми , ми спонукаємо їх до формування власної думки без страху помилитись. Наші заняття організовані таким чином, щоб повною мірою наситити цікавість дитини, характерну для даного віку. Особлива увага приділяється розвитку комунікативних навиків: вмінню домовлятись один з одним, допомагати іншим , грати і працювати разом.

Головна мета класу дошкільної групи - підготувати дітей до того, щоб вони зробили свій перший крок в «дорослий світ» впевнено і з інтересом, були  готовими до школи не тільки інтелектуально, а й психологічно.

              

                    Ми з нетерпінням чекаємо на Вашу 

                         унікальну і неповторну дитину!

       

                   Приходьте! Ми навчимо Вашого малюка

                         стати особливим і обдарованим!
Наші послуги

Освіта / Курси іноземних мов
Освіта / Центри розвитку дитини
Освіта / Дошкільна та початкова освіта

Я люблю Монтессорі

Оголошення Статистика Інше
Переглянути всі оголошення
Додати оголошення
Top 50
Рубрікатор
Курси валют
Бізнес карта